DMR KPZSzach 2009/10 - 4 liga

KPZSzach 2009-11-08/2010-05-09
Tempo gry: 90' + 30'' na ruch
Arbiter: IA Ulrich Jahr

[Data aktualizacji strony: 09-05-2010 16:38]

MENUINFORMACJE TURNIEJOWE


RAPORTY DRUŻYNOWE

RAPORTY INDYWIDUALNE

TABELE DRUŻYNOWE

KOJARZENIA / WYNIKI

RANKINGI I NORMY

RAPORTY FIDE


Nazwa turnieju:

DMR KPZSzach 2009/10 - 4 liga


Informacje podstawowe:
Data rozpoczęcia:2009-11-08
Data zakończenia:2010-05-09
Miejsce:KPZSzach
Tempo gry:90' + 30'' na ruch
Arbiter:IA Ulrich Jahr
OrganizatorKPZSzach
Zakończonych rund:11
Liczba rund:11
System rozgrywek:Szwajcarski


Harmonogram turnieju:
Odprawa techniczna
Runda 12009-11-0810.00
Runda 22009-11-2210.00
Runda 32009-12-0610.00
Runda 42009-12-2010.00
Runda 52010-01-1010.00
Runda 62010-01-3110.00
Runda 72010-02-0710.00
Runda 82010-02-2110.00
Runda 92010-03-2110.00
Runda 102010-04-2510.00
Runda 112010-05-0910.00
Zakończenie turnieju


Statystyka turniejowa:
Liczba drużyn:24
Średni ranking turnieju:1682
Liczba zawodników:196
Liczba federacji:2
Liczba zawodników z rankingiem FIDE:75
Liczba kobiet:39

ChessArbiter Pro (v.3.56) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/
Lic:0051 Właściciel: IA Ulrich Jahr